0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Yeni Zelanda Vizesi
Yeni Zelanda seyahati gerçekleştirecek TC vatandaşları bu ülkeye olan seyahatleri öncesi Yeni Zelanda vize işlemlerinde bulunmaları gerekecektir. Yeni Zelanda ile Türkiye devleti arasında vize muafiyeti anlaşması bulunmazken TC yeşil pasaport, gri pasaport ve kırmızı pasaport sahibi kişilerinde Yeni Zelanda vize işlemlerinde bulunmaları zorunludur.
 
Yeni Zelanda vize başvuru işlemlerine ise Yeni Zelanda seyahati tarihinizden en az 30 iş günü önce başlanmalıdır.
 
Yeni Zelanda vize işlemleri için, zaman sıkıntısı yaşıyor ve vize prosedürlerinin olanca zahmeti ile vakit kaybetmek istemiyor iseniz Vize Alım Merkezi’nin Yeni Zelanda vize işlemleri departmanının bu önceliklerinize büyük bir özenle yaklaşmasını mümkün kılabilirsiniz.
 
Vize Alım Merkezi’ nin Yeni Zelanda vize işlemleri departmanı ihtiyacınız olan Yeni Zelanda vize kategorisini sizlerin en doğru şekilde tercih etmesini sağlarken böylelikle vize reddi alma ihtimalinizi en asgari seviyeye indirir ve başvuru dosyanızı sorunsuz ve sonuca odaklı şekilde hazırlayarak seyahat planlarınız ile uyum içerisinde olan vizenizi kolayca almanızı sağlar.
 
Vize Alım Merkezi’nin çeyrek yüzyıla yakın bir süredir inşa etmiş olduğu ilkesellik, özgüven ve saygınlık tüm vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırmaktadır.
 
 
Kolay ve sorunsuz bir şekilde Yeni Zelanda vizesi alabilmek için Vize Alım Merkezi Yeni Zelanda vize işlemleri departmanı daima size en yakın olanıdır.