0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Afganistan Vizesi
Afganistan seyahati gerçekleştirecek TC vatandaşlarının pasaport türlerine bakılmaksızın Afganistan vizesi almaları zorunludur. Afganistan Konsolosluğunun ekspres vize uygulaması bulunmazken Afganistan vize başvuru işlemleri maksimum 5 ila 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Afganistan vize işlemlerine ise bu ülkeye yapılacak olan seyahat tarihinden en az 15 gün önce başlanmalıdır. Afganistan vize başvuruları ise Afganistan Ankara Büyükelçiliği vize bölümüne gerçekleştirilebilecektir.
 
Afganistan vize prosedürleri ile uğraşmadan Afgan vizesi almak ve Konsolosluğa şahsen gitmenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan vize kategorisini sorunsuz bir şekilde alabilmek için Vize Alım Merkezi’nin Afgan vize işlemleri üzerine yürütmüş olduğu çalışmalar ile tanışabilirsiniz.
 
 
Vize  Alım Merkezi, vize işlemlerine uzun yılların sonunda oluşturduğu tecrübe, öngörü ve saygınlık ile yaklaşırken vize prosedürleri ile sizleri uğraştırmadan ihtiyacınız olan ve en doğru vize kategorisini seçmenizi sağlar.
 
Afgan vize işlemleri için Vize  Alım Merkezi’nin Afganistan vizesi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Vize  Alım Merkezi Afganistan vizesi için gerekli evraklarınızı sizlerden alarak, sonuca odaklı bir şekilde başvuru dosyanızı hazırlayarak, sizleri Konsolosluğa gitmenize gerek bırakmadan ve en kısa sürede vizenizi edinmenize yardımcı olur.
 
Sorunsuz, en kolay ve vize prosedürlerinin zahmetini yaşamadan Afganistan vizesi alabilmek için Vize  Alım Merkezi’nin Afganistan vize işlemleri departmanı sadece bir telefon uzağınızda olacak.