0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Bahreyn Vizesi
Bahreyn seyahati gerçekleştirecek olan TC vatandaşları bu ülkeye olan seyahatleri öncesi Bahreyn vize işlemlerinde bulunmaları gerekmektedir. Bahreyn ile Türkiye arasında yapılan vize muafiyeti anlaşması sadece Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi pasaportlarını kapsarken Türkiye yeşil pasaport, gri pasaport ve kırmızı pasaport sahibi kişiler 180 gün içerisinde 90 günü ihlal etmeme koşulu ile Bahreyn vize işlemlerinde bulunmalarına gerek yoktur.
Bahreyn kapı vizesi uygulaması Bahreyn Türkiye temsilciliklerince önerilen bir durum olmazken sorunsuz ve seyahatinizi riske atmama adına vize işlemlerinizi Türkiye’de sonuçlandırarak seyahatinizi gerçekleştirmelisiniz.
 
Bahreyn vize işlemleri için, zaman sıkıntısı yaşıyor ve vize prosedürlerinin olanca zahmeti ile vakit kaybetmek istemiyor iseniz Vize Alım Merkezi’nin Bahreyn vize işlemleri departmanı bu önceliklerinize büyük bir özenle yaklaşacaktır. Vize Alım Merkezi Bahreyn vize işlemleri departmanı, ihtiyacınız olan Bahreyn vize kategorisini sizler için en doğru şekilde seçecek, başvuru dosyanızı sorunsuz ve sonuca odaklı şekilde hazırlayarak seyahat planlarınız ile uyum içerisinde olan vizenizi, sizlere vize işlemlerinin zahmetini yaşatmadan almanızı sağlayacaktır.
 
Vize Alım Merkezi’nin çeyrek yüzyıla yakın bir süredir inşa etmiş olduğu ilkesellik, özgüven ve saygınlık tüm vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırır.
 
Kolay ve sorunsuz bir şekilde Bahreyn vizesi alabilmek için Vize Alım Merkezi Bahreyn vize işlemleri departmanı daima size en yakın olanıdır.