0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Polonya Vizesi

Polonya seyahati gerçekleştirecek olan TC vatandaşları bu ülkeye olan seyahatleri öncesi Polonya vize işlemlerinde bulunmaları gerekmektedir. Polonya ile Türkiye arasında yapılan vize muafiyeti anlaşması sadece Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi pasaportlarını kapsarken Türkiye yeşil pasaport, gri pasaport ve kırmızı pasaport sahibi kişiler 180 gün içerisinde 90 günü ihlal etmeme koşulu ile Polonya Schengen vize işlemlerinde bulunmalarına gerek yoktur.

Polonya vize işlemleri için, zaman sıkıntısı yaşıyor ve vize prosedürlerinin olanca zahmeti ile vakit kaybetmek istemiyor iseniz Vize Alım Merkezi’nin Polonya vize işlemleri departmanı bu önceliklerinize büyük bir özenle yaklaşacaktır. Vize Alım Merkezi Polonya vize işlemleri departmanı ihtiyacınız olan Polonya Schengen vize kategorisini sizler için en doğru şekilde seçecek, başvuru dosyanızı sorunsuz ve sonuca odaklı şekilde hazırlayarak seyahat planlarınız ile uyum içerisinde olan vizenizi, sizlere vize işlemlerinin zahmetini yaşatmadan almanızı sağlayacaktır.
 
Vize Alım Merkezi’nin çeyrek yüzyıla yakın bir süredir inşa etmiş olduğu ilkesellik, özgüven ve saygınlık tüm vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırır.
 
Kolay ve sorunsuz bir şekilde Polonya vizesi alabilmek için Vize Alım Merkezi Polonya vize işlemleri departmanı daima size en yakın olanıdır.