0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Hindistan Vizesi

Hindistan seyahati gerçekleştirecek vatandaşlarımızın bu ülkeye seyahatlerinin gerçekleşebilmesi için Hindistan vizesi almaları gerekmektedir. Hindistan İstanbul Başkonsolosluğu, Hindistan Ankara Büyükelçiliği ve Hindistan vize işlemleri üzerine hizmet vermekte olan danışmanlık firmalarına başvurularda bulunarak Hindistan vizelerinizi edinebilirsiniz.

Hindistan vize işlemleri için parmak izi uygulaması zorunlu olan bir prosedürdür. Her yeni Hindistan vize başvuru işlemleri öncesi parmak izi verilmesi gerekmektedir.
 
Hindistan vize işlemleri maksimum 4 iş gününde sonuçlanırken, Hindistan seyahatinizden en az 10 iş günü öncesi Hindistan vize işlemlerine başlayabilirsiniz.
 
Hindistan vize işlemleri için Konsolosluktan randevu alınması gerekirken, randevu almış kişilerin daima işlem önceliği olacaktır.  
 
Hindistan vize işlemleri sırasında zamana kaybı yaşamak istemiyor, vize prosedürlerinin tüm zahmetine katlanmadan seyahatiniz öncesi kolayca vizenizi almak istiyor iseniz Vize Alım Merkezi ailesi ile tanışabilirsiniz.  Vize Alım Merkezi ailesinin Hindistan vize işlemleri departmanı, sektörünün uzman ve öngörülü temsilcileri ile tüm vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırırken, gereksiz evrakların sizlere yaşatacağı zaman kaybını minimum seviyeye indirmenizi sağlayacaktır.