0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Çek Vizesi

Çek Cumhuriyeti seyahati gerçekleştirecek olan TC vatandaşları bu ülkeye olan seyahatleri öncesi Çek Cumhuriyeti vize işlemlerinde bulunmaları gerekmektedir.

Çek Cumhuriyeti ile Türkiye arasında yapılan vize muafiyeti anlaşması sadece Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi pasaportlarını kapsarken Türkiye yeşil pasaport, gri pasaport ve kırmızı pasaport sahibi kişiler 180 gün içerisinde 90 günü ihlal etmeme koşulu ile Çek Cumhuriyeti Schengen vize işlemlerinde bulunmalarına gerek yoktur.

Çek Cumhuriyeti vize işlemleri için, zaman sıkıntısı yaşıyor ve vize prosedürlerinin olanca zahmeti ile vakit kaybetmek istemiyor iseniz Vize Alım Merkezi’nin Çek Cumhuriyeti vize işlemleri departmanı bu önceliklerinize büyük bir özenle yaklaşacaktır. Vize Alım Merkezi Çek Cumhuriyeti vize işlemleri departmanı ihtiyacınız olan Çek Cumhuriyeti Schengen vize kategorisini sizler için en doğru şekilde seçecek, başvuru dosyanızı sorunsuz ve sonuca odaklı şekilde hazırlayarak seyahat planlarınız ile uyum içerisinde olan vizenizi, sizlere vize işlemlerinin zahmetini yaşatmadan almanızı sağlayacaktır.
 
Vize Alım Merkezi’nin çeyrek yüzyıla yakın bir süredir inşa etmiş olduğu ilkesellik, özgüven ve saygınlık tüm vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırır.
 
Kolay ve sorunsuz bir şekilde Çek Cumhuriyeti vizesi alabilmek için Vize Alım Merkezi Çek Cumhuriyeti vize işlemleri departmanı daima size en yakın olanıdır.