0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Belçika Vizesi
Belçika seyahati gerçekleştirecek olan TC vatandaşları bu ülkeye olan seyahatleri öncesi Belçika vize işlemlerinde bulunmaları gerekmektedir. Belçika ile Türkiye arasında yapılan vize muafiyeti anlaşması sadece Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi pasaportlarını kapsarken Türkiye yeşil pasaport, gri pasaport ve kırmızı pasaport sahibi kişiler 180 gün içerisinde 90 günü ihlal etmeme koşulu ile Belçika Schengen vize işlemlerinde bulunmalarına gerek yoktur.
 
Belçika Türkiye Konsoloslukları, kısa süreli Belçika Schengen vize başvurularını direk olarak Konsolosluğa yapılmasını ise kabul etmemektedir. Belçika Konsoloslukları, Belçika vize başvurularını ancak Belçika vize işlemleri için hizmet veren vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapılması halin de kabul etmektedir.
 
Belçika vize işlemleri için, zaman sıkıntısı yaşıyor ve vize prosedürlerinin olanca zahmeti ile vakit kaybetmek istemiyor iseniz Vize Alım Merkezi’nin Belçika vize işlemleri departmanı bu önceliklerinize büyük bir özenle yaklaşacaktır. Vize Merkezi Belçika vize işlemleri departmanı ihtiyacınız olan Belçika Schengen vize kategorisini sizler için en doğru şekilde seçecek, başvuru dosyanızı sorunsuz ve sonuca odaklı şekilde hazırlayarak seyahat planlarınız ile uyum içerisinde olan vizenizi, sizlere vize işlemlerinin zahmetini yaşatmadan almanızı sağlayacaktır.
 
Vize Alım Merkezi’nin çeyrek yüzyıla yakın bir süredir inşa etmiş olduğu ilkesellik, özgüven ve saygınlık tüm vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırır.
 
Kolay ve sorunsuz bir şekilde Belçika vizesi alabilmek için Vize Alım Merkezi Belçika vize işlemleri departmanı daima size en yakın olanıdır.