0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Avusturya Vizesi
Avusturya seyahati gerçekleştirecek olan TC vatandaşları bu ülkeye olan seyahatleri öncesiAvusturya vize işlemlerinde bulunmaları gerekmektedir.
 
Avusturya ile Türkiye arasında yapılan vize muafiyeti anlaşması sadece Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi pasaportlarını kapsarken Türkiye yeşil pasaport, gri pasaport ve kırmızı pasaport sahibi kişiler 180 gün içerisinde 90 günü ihlal etmeme koşulu ile Avusturya Schengen vize işlemlerinde bulunmalarına gerek yoktur.
 
Avusturya Türkiye Konsoloslukları, kısa süreli Avusturya Schengen vize başvurularını direk olarak Konsolosluğa yapılmasını ise kabul etmemektedir. Avusturya Konsoloslukları, Avusturya vize başvurularını ancak Avusturya vize işlemleri için hizmet veren vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapılması halin de kabul etmektedir.
 
Avusturya vize işlemleri için, zaman sıkıntısı yaşıyor ve vize prosedürlerinin olanca zahmeti ile vakit kaybetmek istemiyor iseniz Vize Alım Merkezi’nin Avusturya vize işlemleri departmanı bu önceliklerinize büyük bir özenle yaklaşacaktır. Vize Merkezi Avusturya vize işlemleri departmanı ihtiyacınız olan Avusturya Schengen vize kategorisini sizler için en doğru şekilde seçecek, başvuru dosyanızı sorunsuz ve sonuca odaklı şekilde hazırlayarak seyahat planlarınız ile uyum içerisinde olan vizenizi, sizlere vize işlemlerinin zahmetini yaşatmadan almanızı sağlayacaktır.
 
Vize Alım Merkezi’nin çeyrek yüzyıla yakın bir süredir inşa etmiş olduğu ilkesellik, özgüven ve saygınlık tüm vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırır.
 
 
Kolay ve sorunsuz bir şekilde Avusturya vizesi alabilmek için Vize Alım Merkezi Avusturya vize işlemleri departmanı daima size en yakın olanıdır.