0212 216 04 98
UZMAN DESTEK HATTI
Ülke: Avustralya Vizesi
Türk vatandaşlarının Avustralya’ya giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Vize Merkezi olarak evraklarınızı bize getirdiğiniz takdirde sizin adınıza başvurunuzu yapıp işlemlerinizi takip ediyoruz. Böylece danışmanlık hizmetimizle birlikte kolayca vizenizi alabiliyorsunuz.
 
Avustralya Büyük Elçiliği (Ankara) Türkiye ve Gürcistan vatandaşlarının başvurularını kabul etmektedir.
 
Avustralya vize işlemleri için, zaman sıkıntısı yaşıyor ve vize prosedürlerinin olanca zahmeti ile vakit kaybetmek istemiyor iseniz Vize Alım Merkezi’nin Avustralya vize işlemleri departmanının bu önceliklerinize büyük bir özenle yaklaşmasını mümkün kılabilirsiniz.
Vize Alım Merkezi’ nin Avustralya vize işlemleri departmanı ihtiyacınız olan Avustralya vize kategorisini sizlerin en doğru şekilde tercih etmesini sağlarken böylelikle vize reddi alma ihtimalinizi en asgari seviyeye indirir ve başvuru dosyanızı sorunsuz ve sonuca odaklı şekilde hazırlayarak seyahat planlarınız ile uyum içerisinde olan vizenizi kolayca almanızı sağlar.
 
Vize Alım Merkezi’nin çeyrek yüzyıla yakın bir süredir inşa etmiş olduğu ilkesellik, özgüven ve saygınlık tüm vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırmaktadır.
 
 
Kolay ve sorunsuz bir şekilde Avustralya vizesi alabilmek için Vize Alım Merkezi Avustralya vize işlemleri departmanı daima size en yakın olanıdır.